Amber Riley z Glee: nejlepší to bylo s Lady Gaga

14. ledna 2011 v 16:28 |  Svět hvězd
Amber Riley, která v seroši Glee představuje Mercedes Jones, nejraději vzpomíná na natáčení dílu, který byl natočený jako pocta Lady Gaga.
Byl to pro ni prý natolik neuvěřitelný zážitek, že na něj jistě nikdy nezapomene. Řadí ho k největším z celého roku 2010!

"Z celého filmování mám spoustu super momentů, ale ten nejhustší je pro mě natáčení dílu se songy Lady Gaga," přiznala Amber. "Měli jsme šílené kostýmy a já se cítila jako superhrdina," směje se.

Díl, ve kterém zaznělo hned několik písní Lady Gaga se v USA vysílal už v květnu, a aby bylo vše naprosto dokonalé, nechyběly ani crazy kostými.. No, jak známe Gagu, asi nikdo nečekal, že bysme ´performance´ jejich songů od Glee představitelů zahlédli v triku a džínách.


Další významná chvíle minulého roku bylo pro Amber ´entrée´ po červeném koberci při předávání cen Emmy. "Moje šaty na Emmy bylo naprosto úžasné, miluju je," rozplývá se Amber. Oblékla bílé šaty v řeckém stylu, se zdobeným páskem pod prsy, které navrhla Melissa Masse.

"Bylo to poprvé, co jsem na červeném koberci dávala kratičké rozhovory, a díky těmto šatům jsem se cítila naprosto báječně!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama