Dara dceru UNESLA! stěžuje si Homola

20. ledna 2011 v 16:34 | Krasna.cz |  Svět hvězd


Matěj Homola a Dara Rolins
zdroj: tn.cz Matěj Homola a Dara Rolins
aktualizováno 20.01.2011, 09:42 | 20.01.2011, 09:41 | tn.cz / kap / doma.cz
Po návratu do Česka chtěla Dara Rolins začít od nuly a o Matěji Homolovi vůbec nechtěla mluvit. Jenže musí.
Když jeden rodič sebere dítě a odveze ho bez ptaní na druhý konec světa, podle mezinárodních zákonů se to může považovat za únos dítěte. A stejně to vnímá i Matěj Homola, otec Dařiny dcery Laury, která strávila více než dva měsíce v zámoří.

"Osobně považuju odchod Dary s Laurou do USA za únos, protože se to stalo bez mého vědomí a na dobu neurčitou," řekl Homola Blesku. Sice opomíjí, že Rolins odjela z Česka kvůli jeho nevěře a po bouřlivém rozchodu, ale věcně může mít pravdu.

Homola také tvrdí, že o dceři po dobu jejího pobytu v cizině skoro nic nevěděl. "I to, že se mají vrátit, jsem se dozvěděl z internetových serverů a z novin," stěžuje si.

PSALI JSME:

Rolins ale tvrdí, že bývalému příteli ve styku s dcerou nijak nebránila. "Matěj měl Lauru každý druhý den na telefonu, kdykoliv s ní chtěl mluvit, mohl. Kdyby ji chtěl vidět, stačilo zvolit nějakou destinaci vhodnou pro malé dítě, a přivezla bych mu ji tam," řekla Rolins deníku Aha! Homola je ovšem v Asii, kde se každý rok toulá po Indii a Srí Lance a spí pod širákem; tam Rolins dceru pustit nechce.

Obviněním z únosu tak podle zdroje z okolí zpěvačky Homola se svou bývalou přítelkyní definitivně vykopal válečnou sekyru. "Komunikují spolu po SMS, ale je jasné, že to pěkné spolu už prožili a teď řeší spíše rozpory. Slovo únos z Matějových úst mu u ní ale asi definitivně zavřelo dveře," tvrdí zdroj deníku Aha!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama