Jak Johnny Depp hlídal psa

20. ledna 2011 v 16:30 |  Svět hvězd


Star: Jak Johnny Depp hlídal psa - foto
Zdroj: Fotolia
Pohlídat psa jednu noc? To přežiju...
Jednu noc přeci přežiju, řekl si herec Johnny Depp, když slíbil pohlídat buldoka svým kolegům Bradu Pittovi a Angelině Jolie. S Angie totiž točil svůj poslední film Cizinec, který má premiéru právě teď v lednu.

Johnny není zrovna obdivovatel drsných psů s tesáky, ale s hlídáním se nabídl, aby Brangelina, jak se páru Brad & Angelina přezdívá, mohli jít v klidu na romantické rande. Za chvíli ale svého gesta litoval...

"Bláhově jsem si myslel, že hlídat jejich Jacquese na jednu noc nebude žádný problém," vypráví Johnny. "Jenže Jacques je obrovský buldok, který pekelně smrdí..."


"Pak jsem si ale řekl," pokračuje, "jednu noc přeci přežiješ. Všechno bylo v pohodě, dokud jsem si nesedl na postel a nezačal si zouvat boty. On na mě zezadu hupnul a začal po mě poskakovat."


A že Jacques není žádný drobeček, váží 85 kilo. "Když po mě skákal, byl snad dvousetkilový," směje se už dneska herec. "Začal jsem volat o pomoc a naštěstí někdo rychle přišel a sundal to zvíře ze mě."Ale ani tohle divoké zvíře nenarušilo přátelství mezi oběma rodinami. Brangelina vychovávají dohromady 6 dětí a Johnny Depp s partnerkou Vanessou Paradis dvě. I po skončení natáčení natáčecího dne spolu trávili spoustu času.

"Chodili jsme společně často na večeři. Bylo to naprosto skvělé. Já znám Brada ještě z osmdesátých let a je úžasný ho teď vidět jako dospělého chlapa a skvělého tátu," dodává Johnny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama