Jak udržet tajemství

16. ledna 2011 v 11:24 | Krasna.cz |  Teenagerrs


Tajemství
Kámoška ti svěřila něco děsně tajného a tys jí slíbila, že to fakt nikomu nevykecáš. Co když tě to teď ale svrbí na jazyku?
"Slib, že to nikdy nikomu neřekneš." Tahle větička ti teď vibruje hlavou a ty bys tak moc potřebovala ten pikantní drb předat dál, aby se ti ulevilo.

Napiš ho
Říká se, že když tajemství napíšeš, je to jako bys ho někomu pověděla. Bacha ale, kam ho píšeš. Do tvého tajného deníčku to bude OK, na blog nebo facebook by to nebylo ideální. ;-)

Proč je to tajné
Popřemýšlej, proč je to vlastně tajné. Udělala kámoška něco nezákonného, kvůli čemu by třeba mohla mít i pěkné problémy? To bys jí svou ukecaností pěkně zavařila. Když budeš znát riziko, ani tě nenapadne otevřít pusu.

Pošli ho dál, ale chytře
Bavíš se s lidmi, které tvoje kamarádka nezná a oni neznají ji. Najednou přijde řeč na téma, které se vašeho tajemství tak trochu týká. Přidej svou historku k dobru stylem "to jedna moje známá kdysi...". Zbavíš se tíživého tajemství, ale přitom tím kámošku neohrozíš. Tedy za předpokladu, že její historka nebyla naprosto unikátní.

Nechtěj ho slyšet
Víš o sobě, že jsi drbna a že u tebe žádné tajemství dlouho nevydrží? Klidně to na sebe práskni. Když se ti bude chtít kamarádka s něčím svěřit, zadrž ji a řekni, že občas rychleji mluvíš, než myslíš a mohlo by ti to nechtíc vyklouznout. Ne nadarmo se říká, že jediná možnost, jak udržet tajemství, je nikomu ho neříct.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama