Justinu Bieberovi maminka zabavila mobil

16. ledna 2011 v 11:34 | Krasna.cz |  Svět hvězd


Justin Bieber
zdroj: Oficiální zdroj Justin Bieber
aktualizováno 06.01.2011, 19:44 | 27.12.2010, 13:19 | krasna.cz/Korzo
Trable s rodiči má občas asi každý. Dokonce i celebrity!
Justin Bieber  si nějakou dobu s kámošem nepokecá. Maminka Pattie Mallettová synkovi po hádce prostě přestala platit jeho mobil a Justin sám na kredit nemá.

Justinova mamka se od něj skoro nehne. Bojí se o něj, a tak ho doprovází na každé jeho vystoupení. Tráví spolu tedy hodně času a občas dojde i ke konfliktům.

"Máma cestuje všude se mnou. A musím přiznat, že občas se pohádáme. Myslím, že každý rodič se občas neshodne se synem, ale mámu mám moc rád. Myslím, že je dobře, když mne doprovází, ale občas si od ní potřebuji odpočinout, protože jsme spolu čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, " popisuje svůj vztah s mamkou.

Justin Bieber
Justin se teď chytá za hlavu. Bez mobilu přichází o kámoše i o práci. (Foto: MTV)

Že to ale není vždy úplně ideální, dokazuje nedávná historka s mobilem. "Zrovna tuhle se stalo, že mi zrušila paušál na mobil. Začali jsme se hádat kvůli nějaké hlouposti a ona řekla: ´Dej mi ten telefon!´ Já jsem jí odporoval, nechtěl jsem ho vydat, a tak mi ho prostě zrušila," svěřil se Bieber v rozhovoru pro BBC Radio.

Jenže díky tomu, že je teď nedostupný, se mu nedovolají nejenom jeho kámoši, ale i lidi z branže. "Co když se mnou bude chtít mluvit třeba Usher? Není to jednoduché," dodal mladý Američan, kterému známý rapper pomohl rozjet jeho kariéru.

Justinova mamka mu bohužel spravuje i jeho milionové konto a ze skromného kapesného si Justin těžko sám bude telefon platit. Doufejme, že se jeho mamča brzy umoudří, protože takhle by Justin moh přijít o zajímavé kšefty a jeho fanynky o svého miláčka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama