Keira Knightley: rozchod

19. ledna 2011 v 19:30 |  Svět hvězd


STARS: Keira Knightley: rozchod - foto
Zdroj: Profimedia
Keira Knightley, hvězda nejen Pirátů z Karibiku, se hned po Vánocích rozešla se svým dlouholetým přítelem, hercem Rupertem Friendem.
Kiera (25) potkala Ruperta (29) při natáčení filmu Pýcha a předsudek a byli spolu pět let. Teď jsou oba dva rozchodem 'zničení', i přesto, že to bylo jejich vzájemné rozhodnutí.

Rozchod potvrdil i tatínek Keiry: "Ano, rozešli se. To se ale stává, bohužel. Pro oba teď bude lepší, když zůstanou nad věcí. Byli spolu dost dlouhou dobu, o to je pak rozchod těžší. Keira se teď plně zaměřila na práci," dodal.


Jeden z přátel se svěřil, že důvodem rozchodu mohlo být to, že Rupert žárlil na pracovní úspěchy své přítelkyně.
Také řekl: "Rupert nesnášel, když je na ulici někdo fotografoval nebo když je fotografové pronásledovali. Keira se to naučila akceptovat, protože chápe, že to zvyšuje její cenu."

"Narušovalo to jejich společné soužití a tlak na jejich soukromý život byl čím dál vyšší. Nakonec se tedy oba dohodli, že bude lepší, jít si každý svou cestou, a zůstat si vzájemně přáteli."


Keira už před rokem naznačila, že jejich vztah už není úplně bez mráčku. Bylo to při uvedení divadelní hry 'The Misanthrope' od Moliérea, kde hraje dvaadvacetiletou slavnou herečku Jeniffer.
Když mluvila o charakteru své postavy, řekla: "Jestli si umím představit, jaké to je být extrémně známá mladá herečka? Ano, to umím. I to, že se pohybuje ve světě lidí, kteří jsou starší než ona. A také to, že má problémy s přítelem. To nebudu komentovat..."Keiru můžeš vidět i v několika luxusních reklamách. Zajímá se ale i o charitu a natočila klip proti domácímu násilí...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama