Kelly Osbourne má zlomené srdce

14. ledna 2011 v 16:26 |  Svět hvězd
Ačkoli od rozchodu s bývalým snoubencem Lukem Worralem uplynulo už více než půl roku, hvězda se s ním ještě nevyrovnala.
Na Silvestra na svůj twitter napsala: "Nikdy v životě jsem se necítila tak ponížená jako teď. Luke mi ublížil! Mám zlomené srdce a to se jen tak nespraví. Nevěřím mužům a nevím, jestli zase někdy začnu!"

Kelly totiž loni v červnu zjistila, že jí snoubenec podvedl. Luke se tehdy snažil celou situaci vysvětlit a urovnat. Když už se zdálo, že se mu to povedlo a Kelly se k němu chtěla vrátit, vyplynulo na povrch velké množství dalších nevěr!

"Jak mám teď někomu začít věřit, když mi lhal nejbližší člověk, kterého jsem měla a kamarádi navíc věřili jemu a ne mě. Měla jsem tehdy pocit, že mě zradil celý svět," říká Kelly s tím, že i její nejbližší kámoška dávala za pravdu snoubenci.

Když nakonec sám Luke přiznal, že chodil s Kelly jen kvůli jejím penězům a aby se dostal do VIP společnosti, přátelé otočili a začali se herečky zastávat. Ta už ale o jejich pomoc nestála: "Obrátili se ke mě zády, když jsem je potřebovala. To nejsou přátelé. Jsem teď úplně opuštěná!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama