Lexikon ultra potvor!

14. ledna 2011 v 16:31 |  Teenagerrs
Ne nadarmo se o holkách říká, že se umí chovat jako parádní potvory... Bohužel, něco na tom bude! Vystopovali jsme za tebe hned několik druhů mrch, a to ne ledajakých, ale hned těch nejzákeřnějších!
Mrcha, potvora, krysa, prašivka... Existuje tolik možností, jak nechvalně pojmenovat holku, kterou k smrti nenávidíš, že se tu o všech radši ani nebudeme rozepisovat. Navíc, papír by všechny ty nechutné nadávky možná ani neunesl:-) Důležité je, že tahle slova mají jeden společný význam... Vždycky jimi označuješ osobu, která se vůči tobě nebo jinému člověku, na kterém ti hodně záleží, chová nějak hnusně, sprostě, zákeřně, falešně a nebo bohužel i všechno dohromady. A co je na tom nejsmutnější? Těhlech holek existuje taková fůra, že je můžeme rozdělit i do jednotlivých podskupin! Taky máš v merku nějakou potvoru, která ti pořádně pije krev? Pak jsi právě tady na správné adrese! Tady najdeš důkladný rozbor nejčastějších typů mrch, a hlavně - konečně se tu dozvíš, jak na ně!

CHUDINKA, KTERÁ TO NA KLUKY ZKOUŠÍ PŘES POSTEL!

Jaká je: U téhle holky nehrozí, že by do školy zavítala v obyčejných černých kalhotech a rolákem až ke krku. Obvykle se naopak "vyzdobí" minisukní a výstřihem až do žaludku... Taky se náležitě vyšperkuje, výrazně našminkuje a navoní těžkou vůní. Na kluky se snaží zapůsobit smyšlenými historkami o sexu, předvádí se před nimi hlasitým smíchem a myslí si, že jí to nejspíš všichni žerou, jenže to se teda šeredně plete!

Co za tím vězí: Slituj se nad nebohou holkou, která se snaží kluky zaujmout laciným stylingem a trapnými řečmi! Vždyť je to chudinka, kterou přece ani nemůžeš považovat za nějakou svou konkurenci! Naoko sice asi dělá drsňačku, ale v hloubi duše se pravděpodobně cítí úplně opuštěná a prázdná, a proto se takhle trapně chová. Jen zoufalka si může myslet, že si kluka získá sexem - možná jo, ale maximálně na jednu noc!

Strategie boje: Jo, můžeš sice tuhle lacinou poběhlici otitulovat nespočtem sprostých nadávek, jenže víš, jaký bude mít tenhle "tyátr" výsledný efekt? Jedině si o tobě ta husička pomyslí, že jí závidíš úspěch u kluků! Navíc se možná začne chovat ještě víc protivně a namyšleně než kdy před tím! Spíš jí řekni, ať tě svými historkami sexuální mašiny a dračice, která dokáže rozpálit každého borce na počkání, jedině otravuje, že tě to fakticky nezajímá a nudí tě to. Bav se s ní o něčem jiném, trochu normálnějším... Jestli se s ní nedá hodit řeč na jiné téma, vybodni se na ni a tečka. Stejně ji nepředěláš a vlastně ti za tu námahu člověk s takovým charakterem ani nestojí.

Kompletní lexikon najdeš v Bravo girl dívce :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama