Lindsay Lohan staví plot

14. ledna 2011 v 16:26 |  Svět hvězd
Lindsay Lohan je doma z léčebny a překvapivě se nastěhovala do domu hned vedle své ex- Samanthy Ronson. Začíná proto dělat opatření...
Ani Samantha není ze své nové sousedky nadšená, holky se nerozešly zrovna přátelsky. Lindsay se ale pustila do prvních opatření a nechává kolem svého nového domu stavět plot, aby ji Sam nemohla špehovat.

"Dá to oběma potřebný prostor a soukromí, Nebudou se moct vzájemně sledovat a pozorovat," řekl člověk z Lindsayna okolí.


Hvězdička byla propuštěná z kliniky Betty Ford po 90 dnech léčby, a než se nastěhovala do nového rodinného domu se čtyřmi ložnicemi, strávila několik dní v hotelu v západním Hollywoodu.

A Samantha, která se s Lindsay střídavě scházela a rozcházela od roku 2008, se ještě nedávno do médií pochlubila se svými pocity, jak moc se jí nová sousedka 'líbí'. "Věřte, nebylo to rozhodně plánované. Jsem z toho pěkně vytočená!" nebrala si servítky Dj'ka.

Teď to ale vypadá, že se situace víc než uklidnila. Lindsay byla viděná, jak v sobotu v noci odchází ze Samanthina domu a několik svědků je spolu vidělo i při večerním korzu městem.Jestli ale Lindsay nebude na svobodě sekat dobrotu, půjde pěkně rychle zpět do léčebny - v lepším případě, nebo rovnou do vězení. Zajímavé také bude, jak holkám dlouho jejich nevraživost vydrží, kam se pohne a jestli se třeba zase nedají dohromady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama