Módní guru Suri Cruise

15. ledna 2011 v 13:45 |  Svět hvězd


FASHION: Módní guru Suri Cruise - foto
Zdroj: Profimedia
Suri Cruise jsou 4 roky a už celý svět ví, že obouvá boty na podpatku a jen tak něco si na sebe ráno neoblékne.
Maminka Katie Holmes a taťka Tom Cruise jsou na malou Suri nesmírně pyšní a plní jí každičké přání. Katie dokonce prohlásila, že její dcera má "skvělé oko pro módu".

Také taťka Tom, který si dříve najímal stylisty, aby mu vyladili šatník, dá teď kolikrát na radu své dcerky. Často se rád chlubí, jak Suri ví, co vypadá dobře a taťkovi v oblékání často radí.

A Katie k tomu dodává: "Řekne mi, co si doopravdy myslí. Jako dnes, když jsem si oblékala hnědé semišové kalhoty, tak řekla: 'Nemám tyhle kalhoty ráda!', ale pak dodala: 'Vem si k nim tyhle boty.' Nebo často řekne: 'Jéé, mami, tohle je krásné, obleč si to!' Má vážně skvělé oko pro módu!"


Kromě rozdávání módních rad má Suri jasnou představu i o svém vlastním stylu, a samozřejmě miluje nakupování a moc dobře si pamatuje, co se jí v jakém obchodě líbilo.

Tom a Katie nechávají Suri v oblékání volnou ruku, protože je jim jasné, že ji to extrémně baví a zajímá.
"Obléká se sama," vypráví taťka Tom. "Je to ta nejlegračnější věc na světě, jakou jsem zažil. Navíc jsem rodičem už dost dlouho, takže vím, že když se čtyřletý prcek pro něco rozhodně, nejede jinudy vlak. Oranžová, s růžovou a fialovou? Žádný problém! Stejně jako když chce celý den zůstat v pyžamu, není síly, která by to změnila...:)"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama