Omotej si rodiče kolem prstu i přes skandální výzo

16. ledna 2011 v 11:30 | Krasna.cz |  Teenagerrs


Vysvědčení
zdroj: profimedia.cz Vysvědčení
aktualizováno 14.01.2011, 15:39 | 14.01.2011, 15:14 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz
Pololetní vysvědčení se kvapem blíží a s ním taky dlouhé vysvětlování, proč to nejsou zrovna samé jedničky.
Jak zatočit s rodiči, aniž bys dostala zaracha a nemohla z domu ani na krok, anebo pěkně přes prdel? Sepsala jsem pár tipů, jak budou určitě shovívavější.

Uvař pro ně oběd nebo večeři
Málokterý rodič by nebyl nadšený, kdyby mu jeho dítko ušetřilo o víkendu práci a uvařilo místo něj nějaký senzační oběd.
Tak jednoduše vyber jídlo, které mají oba rodiče rádi a překvap je tím, že nejsi zas tak hrozné dítě. Uvidíš, jak budou kulit oči. Nezapomeň je před jídlem ujistit, že se budeš příští rok ve škole víc snažit.

Pozvi je na kafe
Co třeba ukázat rodičům vysvědčení někde na neutrální půdě? Myslím, že kavárna je ideální místo pro rozzuřeného tatínka a zklamanou maminu. Zavolej jim a pozvi je na kafčo nebo na čaj, promluv si s nimi o svých výkonech ve škole a dej najevo, že chceš, aby to příště bylo jiné a že tě to opravdu mrzí.

Úklid
Ukliď místo mamky celý byt. Bude k tobě milosrdnější, až uvidí tvoje známky

Ukliď váš příbytek
Ale pozor! Měla bys to stihnout dříve, než přijdou domů z práce. Uvidíš, že budou mít určitě hned pozitivnější přístup k tvému prospěchu ve škole. Vytřít podlahu v celém domě nebo vyluxovat celý byt a umýt nádobí přece není pro zpupného teenagera jen tak, ne?

Běž nakoupit
Převezmi roli mamči a skoč do obchodu nakoupit ty. Určitě ji naladíš na správnou vlnu a hlavně ke klidnějšímu vysvětlování těch pohrom ve škole. Ale co je hlavní: uděláš jí tím velkou radost. Nebude tak moc zklamaná z tvých známek ve škole a uvidí, že se snažíš a uvědomuješ si, že kašlat na školu není správné. Nezapomeň jí však dřív, než půjdeš nakoupit, zavolat, abyste pak neměli doma nákupy dva. :-)

Jaké triky zkoušíš na rodiče ty, když máš blbé známky? Piš do komentářů.
Click here....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -PrinCesLuCy- -PrinCesLuCy- | Web | 16. ledna 2011 v 11:59 | Reagovat

:D :D :D :D :D :D :D :D :D....hezkej dess...akorat ta ashley se moc k tomu nehodí..:(..zkus nějakou postavičku..:)..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama