Svět podle Riri!

15. ledna 2011 v 13:45 |  Svět hvězd


STARS: Svět podle Riri! - foto

Všem klukům do jednoho připadá sexy. Někteří ji označili za kotě k sežrání, jiní za vyslovenou sexbombu! Jakmile jsem ale chtěla slyšet názor od holek, už to lítalo: až moc extravagantní, dřív jí to seklo víc, ty červený vlasy jsou děs... Dost z toho čišelo, že zatímco pánové jsou z Rihanny hotoví, holky jí spíš závidí. Každopádně - Riri nenechá nikoho chladným!

Minidotazník

Jméno: Robyn Rihanna Fenty
Datum a místo narození: 20. 2. 1988 v St. Michael na ostrově Barbados
Výška, váha: 178 cm, 55 kg
Mazlíčci: 2 kočky (Miss Kitty a Leo)
Oblíbené jídlo: sushi, zázvorové sušenky
Její dětství nebylo kvůli otci závislému na drogách žádná hitparáda. Ona a její mladší bráškové si proto určitě oddechli, když jejich matka otce konečně vykopla z domu. Když bylo Riri 16 let, kamarád ji představil známému americkému producentovi. Ten byl z jejího hlasu doslova unešený a Rihanna vzápětí opustila Barbados, svou rodinu a vydala se do USA zkusit dobýt svět showbyznysu.

Povedlo se! Rihanno, právě propaguješ své nové album Loud, natáčíš film Battleships, takže děsně cestuješ, dáváš rozhovory... Není toho trochu moc?
Vůbec! Jsem vždycky doslova našláplá energií, když jsem tak vytížená, že nevím, kde mám být dřív. Moje nový album, to je moje další dítě, moje pýcha, o tom mluvím vždycky hrozně moc ráda, o filmu naopak nesmím zatím mluvit vůbec, ale jestli máš jako na mysli, jestli mě třeba neunavuje kecat s novináři, tak neunavuje, protože to k mý práci prostě patří. Neboj, nenudíš:-)

Loni jsi ale moc radostně na žádosti o rozhovor nekývala...
Tak loni... Loni bylo všechno o tisíc procent jinak. Všichni chtěli řešit můj vztah s Chrisem, což jsem teda fakt nechtěla, sama jsem nevědala, co chci, a kvůli policejnímu řízení (pozn. redakce - šlo o brutální napadení Rihanny jejím bývalým přítelem Chrisem Brownem kvůli SMSce) jsem ani o ničem mluvit nemohla. No a pak přišel ten průs... s těma nahýma fotkama na netu, to taky nebylo nic, o čem bych děsně ráda s každým dala řeč... Ale už je to za mnou!

Máš nějaký plán do blízké budoucnosti?
Neplánuju! Jsem pak jen zbytečně zklamaná. Radši se nechávám překvapit, co se mnou pan Osud zamýšlí. Ale rozhodně chci být šťastná, chci být sama sebou a chci zůstat normální!

Odpovědi na spoustu dalších otázek najdeš v Bravo Girl! 2!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama