Zabavte se s kámoškou i bez peněz

16. ledna 2011 v 11:24 | Krasna.cz |  Teenagerrs


Koukání na film
Kapesné se rozkutálelo, ani nevíš jak, a ty teď nevíš, co s kámoškou podniknout, když máte obě hluboko do kapsy?
Jděte bruslit
Teď v zimě vyraz na nejbližší zamrzlý rybník, v létě se ti budou hodit inlajny. Je to sport a zábava v jednom, s kámoškou se vyblbnete a třeba se i s někým seznámíš. A když si s sebou vezmete něco na zahřátí do termosky, můžeš klidně nechat peněženku doma.

Hrajte si
Že jsi na hraní už moc velká? Některé hry nejsou ale jen pro děcka. Můžeš večer doma uspořádat turnaj v deskových hrách a pozvat pár kámošů. Každý jako "vstupné" donese nějaké malé občerstvení nebo něco k pití a uvidíš, jak bude o zábavu postaráno. Nebo navštivte některý z herních klubů, kde mají širokou nabídku stolních her, o kterých jsi možná ani neslyšela. Tyhle kluby fungují často při domech dětí a mládeže nebo studentských ubytovnách. Zapátrej i ve vašem městě.

láska
Že máš v prasátku jen pár drobáků? Klidně je tam nech a běž se bavit bez peněz. 

Brouzdej
Spousta zajímavých kulturních akcí se koná zadarmo, jen se musíš o nich dozvědět. Sleduj regionální infokanály nebo se přidej na facebooku do skupin jako Co je v Praze zadarmo nebo Co je v Česku zadarmo.


Buď bláznivá
"Stovky lidí zamrzly na brněnském náměstí", "Na Stroměstském náměstí vypukla polštářová bitva", "Desítky mladých roztančily hlaví nádraží"... Takové titulky poslední dobou plní média docela často. Akce jako polštářové bitvy a zamrznuzí se může konat kdekoli a nic nestojí. A vymyslet a svolat ji můžeš i ty sama. Lidé se většinou domlouvají přes sociální sítě jako je facebook a na místě to bývá fakt sranda.

Projděte se
Nemusíte hned nutně vyrazit na horskou tůru. Stačí, když se cestou ze školy vydáte někudy, kudy jste ještě nikdy nešly. Nebo si projděte části města, kde jste dlouho nebyly. Třeba tam mezitím otevřely nové obchody a příjemné kavárny, které bude potřeba prozkoumat, až zas budeš mít nějakou tu korunu.

Filmový maraton
Nemáte peníze na to, zajít na nový trhák do kina? Udělejte si filmový maraton doma. Určitě máš pár filmů, které jsi ještě neviděla a teď je na ně ten pravý čas. Nebo mrkněte do trafiky pro pár levných DVD. Nevěřila bys, co tam už od 39 korun seženeš za poklady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama